+372 686 80 70
info@cima.ee

Kodulehe optimeerimine

Kodulehe ja konversioone optimeerimine
SEO teenus ehk kodulehe optimeerimine aitab veebilehe positsioone Googles parandada ja see läbi konkurente edestada. Lisaks sellele peavad konkurendid vaeva nägema, et oma positsioone säilitada.

Konkurentide edestamine Google tulemustes saad kliente ja müüki suurendada.

SEO teenus sisaldab pidevat tööd kõigi optimeerimiseks vajalike valdkondadega. Näiteks optimeerime kõikide lehtede tehnilised näitajad ja korrastame vajalikud seaded

Mis optimeerimisteenused olemas?

SEO strateegia

Tavaliselt mõistame juba eelmüügis täpselt, kuidas  tasub veebilehte reklaamida, millised on selle nõrgad ja arendamist vajavad kohad. Kuid mõned projektid vajavad reklaamistrateegiat eraldi tootena. Näiteks kui teil on ettevõttesiseseid spetsialiste, kuid eelistate ekspertiisiks pöörduda perioodiliselt agentuuri poole.

Analüüsime üksikasjalikult teie veebilehte, konkurentide veebilehti, otsingunõudlust, kasutajate käitumist jne. Tulemuseks on dokumentide kogum üldise pealkirjaga "SEO-strateegia". See võib hõlmata järgmist:

 • Jooksva külastatavuse aruanne otsingust
 • Konkurentide analüüs
 • Semantiline tuum ehk teemade puu (ebamäärase semantikaga projektide jaoks, näiteks  massiteabevahendite veebilehed)
 • Tehniline audit
 • Tehniline ülesanne vigade kõrvaldamiseks ja veebilehe viimistlemiseks arendajatele
 • Tehniline ülesanne sisu korrigeerimiseks
 • Juhised veebilehe arendamiseks, võttes arvesse SEO-nõudeid.
 • Töö tulemusel saadava liikluse mahu prognoosid.

Dokumentide komplekt sõltub teie ülesannetest ja selle üle peetakse läbirääkimisi kinnitamise etapis enne makse sooritamist. Selgitame teile üksikasjalikult, mida ja miks  kavatseme planeerida või analüüsida.

Töö maksumus

al. 850 EUR 

Teenuse aeg

4-6 nädalat

Sisene SEO kodulehele

Mõne kodulehe jaoks piisab ühekordsest tööst: me ei sunni peale pidevat tuge, kui see pole projekti suuruse või selle spetsiifika tõttu vajalik. Valime vajalikud ülesanded ja nende järjekorra, kui uurime teie probleemi. Üldiselt võtavad ühekordsed tööd meie poolel aega 2-3 kuud, seejärel viib klient saadud soovitused ellu - hoiame sidet ja oleme valmis nõu andma.

Töö maksumus

al. 1200 EUR 

Teenuse aeg

2-3 kuud

SEO igakuine toetamine

Regulaarne koostöö, mille käigus tegeleme strateegia rakendamise ja otsinguanalüütikaga. Esimeses etapis kavandatud tööd võivad kesta mitmest kuust kuni mitme aastani. Peale selle käivitatakse teil pidevalt uusi suundi, eriprojekte, teete ümberkujundustöid jne - võite vajada SEO-spetsialistide pidevat abi. See sisaldab:

 • Selle rakendamine, mida same teha ja oleme volitatud ise tegema. Näiteks metaandmetega töötamine.
 • Järelevalve ja abi nendes küsimustes, mida lahendatakse ettevõttes. Näiteks veebilehe uute jaotiste või versioonide väljatöötamine, töö sisuga.
 • Analüüs - tulemuste hindamine, strateegia korrigeerimine, nõustamine kõigis teie kasutajate käitumisega seotud küsimustes.

Töö maksumus

al. 450 EUR 

Teenuse aeg

al. 6 kuud

SEO kodulehele arendamise ajal

Oma töös näeme sageli väliselt atraktiivseid veebilehti, mis ei ole  üldse kohandatud otsingusüsteemides reklaamimiseks. Et teie veebileht ei tuleks sama sümpaatne, kuid kasutu, peaksid SEO-spetsialistid esimesest päevast alates kureerima veebilehe ümberkujundamist või uue arendamist.

Meie lülitume töösse veel enne veebilehe struktuuri koostamist:

 • Loome suhtluse arendajatega, et nad ei võtaks SEO-soovitusi kui segavat asjaolu.
 • Analüüsime otsingunõudlust
 • Koostame semantilise tuuma ehk semantilise strateegia ebamäärase tuumaga projektide jaoks.
 • Anname nõu veebilehe struktuuri osas.
 • Soovitame, kuidas võiks välja näha tekstid ja muu sisu liiklust koguvatel tugilehekülgedel.
 • Anname arendusmeeskonnale tehnilised nõuded, mis aitavad kõigil etappidel vigu vältida.

Edasi võtame vastu kõik etapid - teabearhitektuuri, prototüübid, disaini, küljenduse ja programmeerimise, et vältida programmeerijate topelttööd.

Enne veebilehe käivitamist moodustame vajalikud metaandmed, kontrollime serveri seadeid, korrigeerime faili robots.txt. Sõltuvalt projektist võib tehniline optimeerimine hõlmata ka muid operatsioone - näiteks ümbersuunamiste loendi koostamist.

Saate veebilehe, mis on täiesti valmis reklaamimiseks ja vastu võtma kontekst-, kuva- ja muud tüüpi reklaamidest tasulist liiklust. Tänapäevased SEO-nõuded kattuvad täielikult turunduse nõuetega üldiselt – veebilehed peaksid olema kasutusmugavad, loogilised, töötama igalt lehelt ja vastama kasutajate vajadustele. Jälgime, et kõik tuleb välja täpselt nii.

Töö maksumus

al. 1700 EUR 

Teenuse aeg

al. 3 kuud

Olemas küsimused SEO kohta?

Kirjuta meile või helista +372 686 8070

CIMA logo
Creative & Innovative Marketing Agency
Good Days OÜ
Reg.nr: 12627359
KMKR: EE101702702
Tel: +372 6868070
email: info@cima.ee
Oleme sertifitseeritud Google Partner
OLEME ETTEVÕTETELE SEE KOOSTÖÖPARTNER, KELLEGA MINNA NENDELE DIGITAALMAAILMA SEIKLUSTELE, MIDA TEISED VÕIMATUKS PEAVAD.
© 2013 - 2022 CIMA. All rights reserved.