+372 686 80 70
info@cima.ee
CIMA logo

Рекламное агентство

Работа нашей компании строится на трех «китах»: энергичная деятельность, командная работа и готовность браться за трудные задачи.
Мы способны реализовать такие проекты в сфере интернет-маркетинга, за которые другие агентства побоялись взяться.
ПРИВЛЕЧЕНИЕ КЛИЕНТОВ
Кто Ваш идеальный клиент? Вам нужно больше таких клиентов?
Мы являемся экспертами в вопросах привлечения целевой аудитории и знаем, как помочь рекламодателям, желающим привлечь новых потенциальных клиентов к своим каналам продаж.
УВЕЛИЧЕНИЕ ПРОДАЖ
Вам нужно увеличить объем продаж для уже существующих клиентов? Или, быть может, привлечь новых?
Мы имеем большой опыт в увеличении базы подписчиков, пожертвований и регистраций, а также в создании «качественного трафика» для того, чтобы улучшить онлайн и оффлайн продажи.
ЭФФЕКТИВНАЯ РЕКЛАМА
Наши форматы объявлений предлагают рекламодателям более творческие возможности, такие как видео-реклама и мультимедийная реклама.
Они видимы на 100%. Их показатель CTR (показатель кликабельности) находится в пределах от 1 до 5%. Это делает их гораздо более эффективными по сравнению со стандартными форматами отображения.

Meie kliendid

Наши клиенты
Оставьте контактный email и мы сразу свяжемся с Вами!

  Рекламное агентство CIMA

  На сегодняшний день изменения в поведении потребителей и достижения в области цифровых технологий создали эпоху беспрецедентной сложности и новых возможностей для привлечения клиентов. В настоящее время медиа – это своего рода экосистема, которая состоит из купленных и заработанных каналов коммуникации, а также каналов, находящихся в собственности у компаний. В эту новую эпоху, CIMA заново пересматривает роль медиа-агентств.

  Мы знаем свое дело лучше, чем кто-либо еще. Мы знаем, как при помощи медиа-услуг повысить эффективность Вашего бизнеса, расширить его возможности и существенно увеличить доход.
  Что говорят наши клиенты?!
  • Kasutasin CIMA digiagentuuri teenuseid Lux Experessi digiturunduse edendamiseks. Meeldis väga proaktiivne suhtlus - agentuur pakkus ise uusi lahendusi ning võimalusi, samuti aitas neid ellu viia. CIMAs töötavad online turundse eksperdid, kes on alati kursis viimaste arengute ja trendidega ning oskavad alati küsimustele vastata.

   Reilika Rootsma-Trall
   Marketing manager
   Lux Express AS
  • CIMA digiagentuuris töötavad tugevad turunduse professionaalid, kel on laidaldane digiturunduse kogemus. Professionaalne ja kliendikeskne lähenemine, usaldusväärne ja kindlust süstiv.

   Marge Aedna
   Marktberatung | Nõunik
   AHK balt (Saksa-Balti Kaubanduskoda)
  • Suur osa uutest klientidest leiab meid läbi Google otsingu ja reklaami. Ütleks isegi, et 50% Chocolala käibest tuleb tänu CIMA tööle. CIMAga koostöö on olnud meie kiire kasvu üks olulisi komponente.

   Kristi Lehtis
   Chocolala
  • Valisime CIMA digiagentuuri oma koostööpartneriks seepärast, et tegemist on väga avatud suhtlusega sõnapidaja ettevõttega, kes töö käigus suutis kiiresti ja paindlikult reageerida ning pakkuda välja omapoolseid lahendusi. Täname!

   Sten Vihmar
   Santehnik.ee tegevjuht
  • CIMA digiagentuuri Google Ads kampaaniaga ja SEO läbiviimise tulemusega jäime rahule ja oleme avatud koostööle ka edaspidi.

   Yegor Patsenko
   Sinupuksiir24.ee
  • Lux Express Groupi Venemaa esindus AO Eurolines avaldab tänu reklaamiagentuurile CIMA Google´i ja Yandexi makstud reklaami professionaalse seadistamise ja teenindamise eest alates 2016. aastast. Agentuur on ennast näidanud korraliku ja vastutustundliku partnerina, kellega koos saavutame oma eesmärgid. 

   Täname teid probleemide kvaliteetse ja kiire lahendamise eest!

   Lux Expressi müügi- ja turundusjuht Venemaal
   Natalja Arefjeva
  • Koostöö agentuuriga CIMA kannab kahtlemata vilja. Operatiivne töö, professionaalsus ja mittestandardsed lahendused AdWordsi reklaamides on võimaldanud meil mitte ainult reklaamikulusid 2 korda vähendada, vaid suurendada ka sissetulekut. Oleme agentuuri tööga rahul!

   Eduard Tsekrozov
   Lukuabi
  • Olen CIMA digiagentuuriga koostööd teinud, digiturunduse, PPC, SEO ja teistes valdkondades.
   Professionaalsus, suhtlusoskus ja tulemustele orienteeritus avaldavad mulle jätkuvalt muljet. Samuti on silmapaistvad detailidele orienteeritus.

   Oleg Vološin
   Juhatuse liige
   ABCMODUL
  • CIMA Вigiagentuur on alati olnud hingega asja juures ja võimeline tõlkima ka keerulise tehnilise jutu selgeltmõõdetavataks tulemusteks.

   Liivia Pihelgas
   Juhatuse liige
   Kalliskivid.ee
  • Koostöö CIMA digiagentuuriga on olnud alati väga produktiivne ja lihtne. CIMA Digiagentuur on äärmiselt tulemusele keskendunud ja pakkunud alati parimaid kättesaadavaid lahendusi.

   Rainer Vaher
   Juhatuse liige
   Tyresto.com
        Основные услуги
  Google реклама
  Facebook реклама
  Соц.медиа
  SEO продвижение
  Интернет-маркетинг
  Google реклама

  Статус ведущего партнера Google означает, что мы продемонстрировали навыки и опыт в Google Ads, что наши специалисты обладают достаточными знаниями и навыками работы в Google Ads, мы отвечаем определенным требованиям по объему расходов, наши доходы и доходы наших клиентов растут, а количество рекламодателей постоянно увеличивается.
  ПодробнееОтправить запрос »
  Facebook ja Instagram reklaam.

  Facebooki reklaam võimaldab sihtida inimesi täpselt soo, vanuse ja huvide järgi. Suuname sihtgruppi kuuluvad inimesed soovitud tegevusele, olgu selleks päring veebilehelt, müük e-poes või mõni muu äriline eesmärk.
  ПодробнееОтправить запрос »
  Маркетинг в социальных сетях

  Маркетинг в социальных сетях позволяет быстро и напрямую взаимодействовать с вашими существующими и потенциальными клиентами, вовлекать их в разные кампании и получать от них необходимую обратную связь.
  ПодробнееОтправить запрос »
  Поисковая оптимизация сайта или SEO

  SEO или поисковая оптимизация, позволяет улучшить видимость сайта в поисковых системах. Включает в себя как работу на сайте так и работу в не сайта.
  ПодробнееОтправить запрос »
  Комплексное решение интернет маркетинга

  Комплексное решение, которое включает в себя как SEO, аналитику, продвижение, развитие брэнда так и платную рекламу в поисковых сетях и на тематических сайтах. Комплексный подход для увеличения продаж.
  ПодробнееОтправить запрос »

  Meie peamised teenused

  Google reklaam

  Oleme Preemium Google partneri staatuses.
  Partneristaatus tähendab, et CIMA digiagentuur on üles näidanud oskusi ja oskusteadmisi Google Ads alal, oleme täitnud Google’i kulunõuded, saavutanud oma agentuuri ja klientide käibe kasvu eesmärgid ning säilitanud ja kasvatanud oma kliendibaasi.
  Rohkem infotSaada päring »

  Facebook reklaam

  Facebooki reklaam võimaldab sihtida inimesi täpselt soo, vanuse ja huvide järgi. Suuname sihtgruppi kuuluvad inimesed soovitud tegevusele, olgu selleks päring veebilehelt, müük e-poes või mõni muu äriline eesmärk.
  Rohkem infotSaada päring »

  Sotsiaalmeedia

  Sotsiaalmeedia turundus võimaldab sul kiiresti ja vahetult oma olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega dialoogi astuda, neid erinevatesse kampaaniatesse kaasata ja neilt vajalikku tagasisidet saada.
  Rohkem infotSaada päring »

  SEO veebilehele

  Otsingumootoritele optimeerimine või SEO

  SEO ehk veebilehe otsingumootoritele optimeerimine parandab kodulehe nähtavust veebis, hõlmates endas nii tehnilisi, sisulisi kui ka väljaspool lehte tehtavaid tegevusi.
  Rohkem infotSaada päring »

  Täis internetiturundus

  Täis internetiturunduse lahendus

  Kompleks teenus mis sisaldab nii SEO, analüütika, bränding, turundamine nii sotsiaalmeeidas kui ka PPC, RTB reklaam otsingusüsteemis ja tuntud portaalides. Kompleks lahendus aitab tõsta müüki
  Rohkem infotSaada päring »
  Выполненные работы
  CIMA logo
  Creative & Innovative Marketing Agency
  Good Days OÜ
  Reg.nr: 12627359
  KMKR: EE101702702
  Tel: +372 6868070
  email: info@cima.ee
  Oleme sertifitseeritud Google Preemium Partner
  OLEME ETTEVÕTETELE SEE KOOSTÖÖPARTNER, KELLEGA MINNA NENDELE DIGITAALMAAILMA SEIKLUSTELE, MIDA TEISED VÕIMATUKS PEAVAD.
  © 2013 - 2020 CIMA. All rights reserved.