+372 686 80 70
info@cima.ee

Sotsiaalmeedia turundus

Facebook, Instagram, Linkedin ja Vkontakte
Sotsiaalmeedia pakub väga häid võimalusi oma ettevõttet ja teenust otse sihtgrupile tutvustada, pidada nendega avalikku dialoogi ning pakkuda seeläbi lisaväärtust. Sotsiaalmeedia on suurepärane sisuturunduskanal.

Kui teie ettevõttes ei ole turundusinimest, kes igapäevaselt sotsiaalmeedia haldusega tegeleb, on mõistlik see teenus sisse osta.

Kasvatame Sinu klientide bränditeadlikkust, lojaalsust ja ettevõtte müügitulu sotsiaalmeedia kanalite ning 
efektiivse sisuturunduse kaudu!

Mis sisaldab sotsiaalmeedia turundus?

Facebook lehe haldus
VKontakte lehe haldus
Remarketing Facebookis
Reklaamikampaaniad sotsiaalmeedias
Facebook lehe haldus

Facebook leht pakub palju erinevaid reklaami- ja kaasamisvõimalusi. Seetõttu on oluline, et leht oleks aktiivne ja kvaliteetse sisuga. Aitame luua sisustrateegia, lehe üldise kontseptsiooni ning loodud strateegiaid ka iganädalaselt ellu viia.
Vkontakte lehe haldus

Ведение группы ВКонтакте - это процесс, который должен осуществляться регулярно, иначе люди могут отписаться от новостей сообщества, если сведения в нём не будут обновляться.
Facebook remarketing kampaaniad

Facebook on efektiivne remarketing ehk taasturundamise keskkond, kuna huvitatud kasutajad ja nende info on hästi kättesaadav. Remarketing kampaaniad saab kohandada kasutajate huvide järgi, et neid kõige paremini kõnetada ning Sinu lehele tagasi juhatada.
Reklaamikampaaniad sotsiaalmeedias

Sihtgrupi aktiveerimiseks Facebookis loome kampaaniaid, mis suurendavad oluliselt teie brändi nähtavust ja aitavad tuua juurde uusi huvilisi. Kampaaniate läbiviimiseks kasutame mitmesuguseid rakendusi: auhindadega tarbijamängud, testid, hääletamine, tootekataloogid ja muud erilahendused. Suurem fännide arv ja pidev suhtlemine tagavad selle, et teie bränd on kasutajate uudisvoos pidevalt nähtav.
Instagram reklaam

Sellel sotsiaalmeedia platvormil on oluline kõnetada soovitud sihtrühma emotsionaalset teadlikkust, mis neid paelub, mis neid inspireerib, tehes seda läbi viusaalide. Antud nutitelefoni põhine meedium on pikasabaga turunduskanalina tuntud. 2015 aastast alates toetab platvorm reklaamkampaaniaid – meediamaastik aplodeeris.
Remarketing

Remarketing ja retargeting ehk taasturunduskampaania näitab reklaame inimestele, kes on Sinu veebilehel juba varem käinud. Remarketing reklaame võib näidata nii kõikidele eelnevalt lehte külastanutele kui ka täpsemale sihtgrupile – näiteks neile, kes on veebipoes toote ostukorvi lisanud, aga ei ole ostu sooritanud. Remarketing reklaamid jõuavad klientideni nende veebikäitumise põhiselt, tõstes nende aktiivse kaasamise tõenäosust.

Remarketing kampaaniaid viime läbi Google’i veebilehtede võrgustikus ja Facebookis nii tekst- kui ka bännerreklaamidena.
Remarketing

Sotsiaalmeedia turunduse plussid ja miinused

Преимущества:
 • Пользователи доверительно относятся к информации в социальных сетях, так как не воспринимают ее как прямую рекламу.
 • Большой охват ЦА и независимость от региона – привлечь аудиторию из других городов и стран намного легче, чем при других типах раскрутки.
 • Относительно недорогой рекламный контакт – стоимость в несколько раз ниже, чем реклама в прессе или на TV, при больших охватах.
 • Возможность выбора ЦА с высокой степенью точности (таргетинг).
 • Обратная связь и быстрый отклик: в отличие от SEO, вы сможете быстро получить реакцию на пост в блоге, видео или на другую публикацию в социальной сети. Большая скорость сбора и обмена информацией помогает оперативно корректировать SMM-стратегию, реагировать на пожелания и замечания пользователей и предлагать наиболее интересный контент своей аудитории.
Недостатки:
 • Чтобы добиться долгосрочного результата, приходится постоянно проводить разнообразные работы: обновлять информацию, писать посты и новости, публиковать авторские статьи, снимать видео и др.
 • Точный расчет бюджета вашей рекламной кампании невозможен – сумма будет зависеть от множества внешних и внутренних факторов.
 • Невозможно получить 100% гарантию ожидаемого результата.
 • Не является заменой классического поискового продвижения. Как правило, пользователи ищут товары и услуги с помощью строки поиска, а не в социальной сети.
 • Опытные пользователи умеют отличать рекламный контент от прочих видов информации.
 • Есть риск испортить репутацию – достаточно всего пару раз ошибиться в комментариях, ответах, в теме поста и т.д.
Sotsiaalmeedia turunduse teenus võimalik tellida CIMA digiagentuuril. Специалисты разработают стратегию для продвижения вашего бизнеса в соцсетях, дадут детальные рекомендации и проконсультируют по интересующим вопросам.
CIMA logo
Creative & Innovative Marketing Agency
Good Days OÜ
Reg.nr: 12627359
KMKR: EE101702702
Tel: +372 6868070
email: info@cima.ee
Oleme sertifitseeritud Google Preemium Partner
OLEME ETTEVÕTETELE SEE KOOSTÖÖPARTNER, KELLEGA MINNA NENDELE DIGITAALMAAILMA SEIKLUSTELE, MIDA TEISED VÕIMATUKS PEAVAD.
© 2013 - 2020 CIMA. All rights reserved.